ТОВ «Заваллівський Графіт» пропонує графіт ГЛ-1

ТОВ «Заваллівський Графіт» пропонує графіт ГЛ-1

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає ливарний графіт ГЛ-1.

Графіт ГЛ-1 має низький коефіцієнт теплового розширення, а також високий рівень стійкості до температурних напружень. Тому його використовують як незамінний допоміжний матеріал в сталеплавильній, чавуноливарній та металообробній промисловості. Графіт ливарний застосовується практично скрізь, де робочі поверхні повинні знаходитися подалі від прямого впливу розплавленого металу. Завдяки застосуванню ГЛ-1 при відливанні деталей, істотно знижується число браку, якість відливання поліпшується, майже не утворюється пригар.

Графітовий порошок використовується для покриття стрижнів та сирих ливарних форм. Для сухих стрижнів і форм в якості протипригарного матеріалу застосовуються ливарні фарби на основі графіту ГЛ-1 - водний розчин з використанням певних добавок. Крім ливарного виробництва, графіт ГЛ-1 затребуваний в буровій, нафтогазовидобувній та інших галузях промисловості.

Завдяки практично ідеальній кристалічній структурі та легкості видалення домішок, Заваллівський графіт є одним з найбільш досконалих матеріалів даної групи, і високо котирується на міжнародних ринках. Завдяки тому, що ТОВ «Заваллівський Графіт» є підприємством з випуску графітової продукції, на графіт ціна також є прийнятною для покупців.

Якщо Вам потрібен графіт ГЛ-1, купити його можна в компанії «Заваллівський Графіт».

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Сировинні ресурси

Пропонуємо природний графіт

Пропонуємо природний графіт

07.09.2012

Компанія «Заваллівський Графіт» видобуває природний графіт та здійснює виробництво графіту різних марок. Графіт упаковують в чотирьох-або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок…

Тип: продам

 
 
Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

07.09.2012

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт тигельний марки ГТ, ГОСТ 4596-75. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

zvgraphit@gmail.com

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-v
  • +38 (044) 453-35-XX

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create