ТОВ «Заваллівський Графіт» пропонує графіт ГЛ-1

ТОВ «Заваллівський Графіт» пропонує графіт ГЛ-1

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає ливарний графіт ГЛ-1.

Графіт ГЛ-1 має низький коефіцієнт теплового розширення, а також високий рівень стійкості до температурних напружень. Тому його використовують як незамінний допоміжний матеріал в сталеплавильній, чавуноливарній та металообробній промисловості. Графіт ливарний застосовується практично скрізь, де робочі поверхні повинні знаходитися подалі від прямого впливу розплавленого металу. Завдяки застосуванню ГЛ-1 при відливанні деталей, істотно знижується число браку, якість відливання поліпшується, майже не утворюється пригар.

Графітовий порошок використовується для покриття стрижнів та сирих ливарних форм. Для сухих стрижнів і форм в якості протипригарного матеріалу застосовуються ливарні фарби на основі графіту ГЛ-1 - водний розчин з використанням певних добавок. Крім ливарного виробництва, графіт ГЛ-1 затребуваний в буровій, нафтогазовидобувній та інших галузях промисловості.

Завдяки практично ідеальній кристалічній структурі та легкості видалення домішок, Заваллівський графіт є одним з найбільш досконалих матеріалів даної групи, і високо котирується на міжнародних ринках. Завдяки тому, що ТОВ «Заваллівський Графіт» є підприємством з випуску графітової продукції, на графіт ціна також є прийнятною для покупців.

Якщо Вам потрібен графіт ГЛ-1, купити його можна в компанії «Заваллівський Графіт».

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create