Виробництво графіту різних марок

Виробництво графіту різних марок

Компанія «Заваллівський Графіт» видобуває природний графіт і здійснює виробництво, переробку та продаж графіту різних марок. Основний напрямок діяльності підприємства - виробництво графіту подрібненого з різними фізико-хімічними показниками. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Видобуток графітової руди проводиться відкритим способом. «Заваллівський Графіт» має власні виробничі потужності (цехи, обладнання) та обладнання з виробництва, переробки, розмелу, очищенню розсіву і зберіганню графіту, що дозволяє підібрати свою марку графіту під кожного споживача. Технологічна лінія по виробництву графіту являє собою безперервний ланцюг послідовно пов'язаного технологічного устаткування, апаратів і механізмів, що забезпечують процеси дроблення руди (сировини), подрібнення, флотації, зневоднення, сушіння, розсіву, хімічного збагачення, воздухоструйного подрібнення до розфасовки готової продукції та складання відходів виробництва в сховище.

Партнерами ТОВ «Заваллівський Графіт» є найбільші металургійні, ливарно-механічні, машинобудівні заводи і комбінати України, Росії, СНД та зарубіжжя.

Власне виробництво графіту забезпечує постійну наявність і завжди великий вибір на складі підприємства виробів з графіту різних марок, а відсутні можна оперативно замовити.

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create