Пропонуємо природний графіт

Пропонуємо природний графіт

Компанія «Заваллівський Графіт» видобуває природний графіт та здійснює виробництво графіту різних марок. Графіт упаковують в чотирьох-або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Природний графіт - сріблясто-чорний порошок. Він інертний, жаростійкий, добре проводить тепло і електрику, має відмінні антистатичні та мастильні властивості, стійкий до високого тиску. Всі ці властивості графіту обумовлюють його застосування:
в металургії - для виробництва тиглів, ливарних форм, протипригарних фарб; в машинобудуванні - як футеровочний матеріал; для виробництва труб і колекторів, для динамо-машин, електродів, струмопровідних порошків, мастильних матеріалів, антифрикційних виробів, у виробництві та обслуговуванні ядерної техніки, у виробництві олівців, фарб, теплоізоляційних матеріалів.

Природний графіт застосовується при виробництві вогнетривких виробів, тиглів, вугільних щіток, а також в мастилах, фарбах електричних екранів, антистатичних покриттях, акумуляторних батареях, добавках при свердлінні, самозмащувальних механічних частинах, таких, як підшипники й прокладки, вибухових речовинах.

Споживачами графітової продукції ТОВ «Заваллівський Графіт» є підприємства Росії, Білорусі, Казахстану, Туркменістану, Азербайджану, Японії, Америки та країн Західної і Східної Європи.

Якщо Вам необхідний якісний природний графіт за ціною виробника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create