Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт тигельний марки ГТ, ГОСТ 4596-75. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Графіт тигельний ГТ-1 застосовується для виготовлення вогнетривких виробів, плавильних тиглів. Зольність 7%, Н.Б. Крупність: - Залишок на сітці +0,2 - н.м. 75% - mesh +75 mesh - 80%. Використання тигельного графіту (ГТ) збільшує теплопровідність виробів, сприяє підвищенню їхньої стійкості до високих температур і швидкості нагрівання. Будучи практично неплавким і хімічно інертним до багатьох матеріалів, графіт повідомляє виробам високу інертність, поліпшує їх якість, надає тиглі гладку поверхню, до якої не пристає розплавлений метал.

«Заваллівський Графіт» - природний монополіст в Україні і європейській частини СНД з випуску графітової продукції. Розроблені раніше технологічні регламенти ряду російських і українських промислових підприємств-споживачів графіту, зумовлюють наявність певного попиту на заваллівські марки графіту як обов'язкових до використання технологічних матеріалів у виробництві.

Продукція компанії високо котирується на міжнародних ринках і експортується в Росію, Білорусію, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Японію, Америку і в країни Західної та Східної Європи.

Якщо Ви шукаєте графіт тигельний, купити який можна вигідно за ціною виробника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Заваллівський графітовий комбінат реалізує природній графіт!

Заваллівський графітовий комбінат реалізує природній графіт!

15.11.2019

Наш Заваллівський графітовий комбінат є одним із кращих виробників. Увесь графіт проходить ретельну перевірку у кращих вітчизняних та іноземних лабораторіях. Кожен клієнт є важливим…

Тип: продам

 
 
Купити графіт лускатий

Купити графіт лускатий

15.11.2019

Графіт лускатий повністю відповідає встановленим вимогам держстандартів та активно експортується до країн Європи. Маємо різні марки графіту, тобто кожен зможе обрати відповідний зг…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create