Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт тигельний марки ГТ, ГОСТ 4596-75. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Графіт тигельний ГТ-1 застосовується для виготовлення вогнетривких виробів, плавильних тиглів. Зольність 7%, Н.Б. Крупність: - Залишок на сітці +0,2 - н.м. 75% - mesh +75 mesh - 80%. Використання тигельного графіту (ГТ) збільшує теплопровідність виробів, сприяє підвищенню їхньої стійкості до високих температур і швидкості нагрівання. Будучи практично неплавким і хімічно інертним до багатьох матеріалів, графіт повідомляє виробам високу інертність, поліпшує їх якість, надає тиглі гладку поверхню, до якої не пристає розплавлений метал.

«Заваллівський Графіт» - природний монополіст в Україні і європейській частини СНД з випуску графітової продукції. Розроблені раніше технологічні регламенти ряду російських і українських промислових підприємств-споживачів графіту, зумовлюють наявність певного попиту на заваллівські марки графіту як обов'язкових до використання технологічних матеріалів у виробництві.

Продукція компанії високо котирується на міжнародних ринках і експортується в Росію, Білорусію, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Японію, Америку і в країни Західної та Східної Європи.

Якщо Ви шукаєте графіт тигельний, купити який можна вигідно за ціною виробника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Надійний виробник графіту пропонує співпрацю на вигідних умовах

Надійний виробник графіту пропонує співпрацю на вигідних умовах

29.01.2021

Заваллівський графітовий комбінат пропонує придбати колоїдно-графітовий сухий препарат С-0, який застосовується як компонент для приготування графітових сумішей та технологічних мастил…

Тип: продам

 
 
Реалізуємо графітовий порошок високої якості

Реалізуємо графітовий порошок високої якості

29.01.2021

Пропонуємо графіт порошковий купити - це затребуваний елемент, який використовують у багатьох галузях промисловості. Наше підприємство виготовляє більше 25 основних марок графіту з…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

Україна, Київська, Київ, вулиця Шолуденка, будинок 6

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create