Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт тигельний марки ГТ, ГОСТ 4596-75. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Графіт тигельний ГТ-1 застосовується для виготовлення вогнетривких виробів, плавильних тиглів. Зольність 7%, Н.Б. Крупність: - Залишок на сітці +0,2 - н.м. 75% - mesh +75 mesh - 80%. Використання тигельного графіту (ГТ) збільшує теплопровідність виробів, сприяє підвищенню їхньої стійкості до високих температур і швидкості нагрівання. Будучи практично неплавким і хімічно інертним до багатьох матеріалів, графіт повідомляє виробам високу інертність, поліпшує їх якість, надає тиглі гладку поверхню, до якої не пристає розплавлений метал.

«Заваллівський Графіт» - природний монополіст в Україні і європейській частини СНД з випуску графітової продукції. Розроблені раніше технологічні регламенти ряду російських і українських промислових підприємств-споживачів графіту, зумовлюють наявність певного попиту на заваллівські марки графіту як обов'язкових до використання технологічних матеріалів у виробництві.

Продукція компанії високо котирується на міжнародних ринках і експортується в Росію, Білорусію, Казахстан, Туркменістан, Азербайджан, Японію, Америку і в країни Західної та Східної Європи.

Якщо Ви шукаєте графіт тигельний, купити який можна вигідно за ціною виробника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create