Пропонуємо заваллівський графіт купити

Пропонуємо заваллівський графіт купити

Пропонуємо заваллівський графіт, купити який Ви можете безпосередньо у виробника. ТОВ «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт, купити який вигідно для клієнтів.

Асортимент підприємства представлений більш ніж 20 марок графіту крупністю від 2 mkm до 200 mkm, з вмістом вуглецю 85-99,97%, а також продукцією на основі графіту. «Заваллівський Графіт» має можливість управляти процесом виробництва і підбирати фракції і хімічний склад, виходячи з потреб кожного клієнта.

Виробництво графіту включає: графіт ливарний (ГЛ), графіт тигельний (ГТ), графіт елементний (ГЕ), графіт акумуляторний (ГАК), графіт спеціальний малозольний (ПММ), графіт електровугільні (ЕВЗ-Е), графіт (ЕВЗ-М), графіт олівцевий (ГО), графіт спучуваний (ГС), сухі колоїдно-графітові препарати (С) та інші вироби з графіту.

За фізико-хімічними показниками графіт, купити який пропонує підприємство, відповідає світовим стандартам і має відповідні сертифікати. Заваллівський графіт запаковують в паперові чотирьох-або п'ятишарові мішки до 30 кілограм, або додатково в мішки біг-бег по 1 тонні.

Якщо Вам потрібен графіт, купити який Ви можете за ціною виробника, а не від перекупника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create