Продаємо графіт, ціна якого прийнятна!

Продаємо графіт, ціна якого прийнятна!

ТОВ «Заваллівський Графіт» виготовляє і постачає графіт, ціна якого прийнятна для клієнтів.

В асортименті підприємства представлено понад 20 марок графіту крупністю від 2 mkm до 200 mkm, з вмістом вуглецю 85-99,97%, а також продукція на основі графіту: колоїдно-графітові препарати та мастильно-охолоджуючі рідини. «Заваллівський Графіт» має можливість управляти процесом виробництва і підбирати фракції та хімічний склад, виходячи з потреб кожного клієнта.

Компанія виробляє і реалізує: графіт ливарний (ГЛ), графіт тигельний (ГТ), графіт елементний (ГЭ), графіт акумуляторний (ГАК), графіт спеціальний малозольний (ПММ), графіт електровугільні (ЭУЗ-Э), графіт (ЭУЗ-М), графіт олівцевий (ГК), графіт спучуваний (ГВ), сухі колоїдно-графітові препарати (С).

За фізико-хімічними показниками графіт (ціна від виробника) відповідає світовим стандартам і має відповідні сертифікати. Упаковується заваллівський графіт в паперові чотирьох-або п'ятишарові мішки не більше 30 кілограм, або додатково в мішки біг-бег по 1 тонні.

Завдяки тому, що «Заваллівський Графіт» здійснює виробництво графіту і графітової продукції, на графіт ціна надзвичайно прийнятна для покупців. Якщо Вам потрібен графіт, ціна на який - від виробника, а не від перекупника, купити його можна в компанії «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

Виробництво графіту здійснює Заваллівський графітовий комбінат!

10.09.2020

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. У нас ви можете придбати даний продукт оптом. Для європейських оптових споживачів є можливість підбору параметрів продукц…

Тип: продам

 
 
Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

Заваллівський графітовий комбінат здійснює продаж графіту. 

10.09.2020

Шукаєте графіт відмінної якості? Тоді пропонуємо завітати на Заваллівський графітовий комбінат. Ми видобуваємо графіт на власному родовищі, тому впевнені у його якісних характеристиках…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create