Виробництво графіту різних марок

Виробництво графіту різних марок

Компанія «Заваллівський Графіт» видобуває природний графіт і здійснює виробництво, переробку та продаж графіту різних марок. Основний напрямок діяльності підприємства - виробництво графіту подрібненого з різними фізико-хімічними показниками. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226. Маса нетто графіту в мішку - не більше 30кг.

Видобуток графітової руди проводиться відкритим способом. «Заваллівський Графіт» має власні виробничі потужності (цехи, обладнання) та обладнання з виробництва, переробки, розмелу, очищенню розсіву і зберіганню графіту, що дозволяє підібрати свою марку графіту під кожного споживача. Технологічна лінія по виробництву графіту являє собою безперервний ланцюг послідовно пов'язаного технологічного устаткування, апаратів і механізмів, що забезпечують процеси дроблення руди (сировини), подрібнення, флотації, зневоднення, сушіння, розсіву, хімічного збагачення, воздухоструйного подрібнення до розфасовки готової продукції та складання відходів виробництва в сховище.

Партнерами ТОВ «Заваллівський Графіт» є найбільші металургійні, ливарно-механічні, машинобудівні заводи і комбінати України, Росії, СНД та зарубіжжя.

Власне виробництво графіту забезпечує постійну наявність і завжди великий вибір на складі підприємства виробів з графіту різних марок, а відсутні можна оперативно замовити.

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 
Заваллівський графітовий комбінат пропонує якісний графіт

Заваллівський графітовий комбінат пропонує якісний графіт

21.05.2019

Наш Заваллівський графітовий комбінат є одним із провідних виробників графіту. Уся представлена продукція проходить багатокрокову перевірку якості у вітчизняних та зарубіжних лаборатор…

Тип: продам

 
 
Продається графіт подрібнений  

Продається графіт подрібнений  

21.05.2019

Замовити графіт подрібнений можна у компанії "Заваллівський графіт". Графіт не містить жодних сторонніх речовин. Наша продукція регулярно проходить різноманітні перевірки якості, не…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

Контакти

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-в
  • +38 (044) 453-35-XX

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create