Пропонуємо заваллівський графіт купити

Пропонуємо заваллівський графіт купити

Пропонуємо заваллівський графіт, купити який Ви можете безпосередньо у виробника. ТОВ «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт, купити який вигідно для клієнтів.

Асортимент підприємства представлений більш ніж 20 марок графіту крупністю від 2 mkm до 200 mkm, з вмістом вуглецю 85-99,97%, а також продукцією на основі графіту. «Заваллівський Графіт» має можливість управляти процесом виробництва і підбирати фракції і хімічний склад, виходячи з потреб кожного клієнта.

Виробництво графіту включає: графіт ливарний (ГЛ), графіт тигельний (ГТ), графіт елементний (ГЕ), графіт акумуляторний (ГАК), графіт спеціальний малозольний (ПММ), графіт електровугільні (ЕВЗ-Е), графіт (ЕВЗ-М), графіт олівцевий (ГО), графіт спучуваний (ГС), сухі колоїдно-графітові препарати (С) та інші вироби з графіту.

За фізико-хімічними показниками графіт, купити який пропонує підприємство, відповідає світовим стандартам і має відповідні сертифікати. Заваллівський графіт запаковують в паперові чотирьох-або п'ятишарові мішки до 30 кілограм, або додатково в мішки біг-бег по 1 тонні.

Якщо Вам потрібен графіт, купити який Ви можете за ціною виробника, а не від перекупника, зверніться в компанію «Заваллівський Графіт»!

Тип оголошення: продам
 
ЗАМОВИТИ
 
publishПідняти
 

Інші оголошення рубрики Сировинні ресурси

Пропонуємо природний графіт

Пропонуємо природний графіт

07.09.2012

Компанія «Заваллівський Графіт» видобуває природний графіт та здійснює виробництво графіту різних марок. Графіт упаковують в чотирьох-або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок…

Тип: продам

 
 
Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

Пропонуємо заваллівський графіт тигельний

07.09.2012

Компанія «Заваллівський Графіт» виробляє і постачає графіт тигельний марки ГТ, ГОСТ 4596-75. Графіт упаковують в чотирьох- або п'ятишарові паперові мішки будь-яких марок за ГОСТ 2226…

Тип: продам

 
 
 

Пошук по сайту

Шукати

zvgraphit@gmail.com

ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ. Виробництво природного графіту в Україні з 1934 року
(основний офіс)

03057, Україна, Київська, Київ, Молдавська, будинок 2, офіс 1-v
  • +38 (044) 453-35-XX

Соцмережі

 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create